KineMaster - Video Düzenleyici

Video Düzenleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 32 MB
  • Version 4.5.0.10701
  • Dil Türkçe
  • Firma NexStreaming Corp.
Profesyonel dokunuşlar ile videolara farklı boyut kazandırmak için KineMaster uygulamasını değerlendirebilirsiniz.

Profesyonel video düzenleme uygulaması olarak geliştirilen KineMaster mobil uygulamasını Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazlarınıza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz. Uygulamamız çok katmanlı çalışma sistemini destekleyerek aynı anda farklı videolar üzerinde işlem yapmanıza olanak sağlıyor. 

Sevdiklerinize özel videolar hazırlamak için KineMaster'ın gelişmiş seçeneklerini kullanın. Video, resim ve metin özelliklerinin yanı sıra hassas kesme ve kırpma, çoklu ses, hacim zarfı, renk LUT filtreleri ve daha fazlasını özelliği destekleyen tam özellikli profesyonel video editörü olarak geliştirilen KineMaster özel anlarınızı ölümsüzleştirdiğiniz videolardan mükemmel kısa filmler oluşturmanız konusunda çok çeşitli seçenek sunuyor. 

Video düzenleme konusunda ister profesyonel olun ister amatör, KineMaster her iki durumda da isteklerinizi karşılayacak düzeydedir. Çok katmanlı çalışma sistemi ile videolarınızın eski ve yeni hali arasındaki değişikliği inceleyin.Özel video efektleri ile konsept videolar hazırlayın. Bir kaç dokunuş ile videolarınızı baştan yaratın. 

Video içerisinden çıkarmak istediğiniz bölümleri hassas kesim özelliğini kullanarak video içerisinden çıkartabilirsiniz. Ton, parlaklık ve doygunluk özellikleri ile ışığın yetersiz olduğunu düşündüğün aralıkları daha canlı hale getirin. Bunların yanı sıra metin desteği ve çıkartma seçenekleri ile eğlenceli videolar oluşturmanız da mümkündür. 

 

KineMaster - Video Düzenleyici indir